NEDEN BAKIRKÖY AKŞAM LİSESİ?


Her bakımdan avantajlı olanaklara sahip olan Bakırköy Akşam Lisesi, Bakırköy’ün tam merkezinde bulunmaktadır. Bakırköy Marmaray tren istasyonuna 50 metre mesafede olmakla birlikte şehrin kalbinde,alışveriş merkezlerinin yakınında, İstanbul’un her noktasından en kısa sürede ulaşılabilecek bir yerde bulunmaktadır.


Güler yüzlü ve deneyimli öğretmen kadrosu, yılların verdiği tecrübe ile geleceğinize en iyi katkıyı sağlayıp, mezun olduğunuzda üniversite yolunuzun açılmasında sizlere öncü olacaktır.


Bakırköy Akşam Lisesi “Destek Eğitim Programları” ile 9., 10. ve 11. sınıf öğrencilerine, kardeş kuruluşumuz olan Dilko Eğitim Kurumları Yabancı Dil desteği sağlamaktadır.


12.sınıf öğrencilerine üniversite sınavı için yayın ve rehberlik desteği sunulmaktadır.


Bakırköy Akşam Lisesi, bahçeli, güvenlik girişli ve öğrencilerimize ait özel kantini ile kaliteli ve güvenli bir okul ortamı sağlamaktadır.

 
VİZYONUMUZ

Öğrencilerin ihtiyaçlarını göz önüne alan eğitim programları sunmak, tecrübeli ve yetkin eğitmenlerle çalışmak, öğrencilerin bireysel takip ve yönlendirmelerini kişisel gelişimde fark yaratacak şekilde oluşturmaktır.

MİSYONUMUZ

Özel Bakırköy Akşam Lisesi olarak herhangi bir sebep ile örgün eğitim hakkını kaybetmiş bireylerin, lise eğitimlerine kaldıkları yerden devam ederek lise diploması sahibi olmalarını sağlamaktır.